Најнови Вести

Korando со попуст до 3.500 евра до 20.08.2021!

Дали знаете дека Ssangyong Korando e официјален автомобил на фестивалот Охридско Лето 2021? Искористете го промотивниот период од 12.07 до 20.08 и добијте акциски попуст до 3.500 евра за возила од лагер! Возило Погон / менувач Боја Цена по ценовник Акциска цена Попуст Korando 1.6D 136ks BASE 2 MT6 LAK / Црна 22,590 € 19,800 […]

Запознајте го новиот Korando во специјалното DIGITAL издание. Сега, по промотивна цена од 19.900 евра, опремен со: Дигитален TFT дислеј за возачот LED светла за магла и Ергономски седишта со најпосакуваната кожа/платно комбинација 1.5 GDi Турбо бензински мотор Акцијата важи за ограничен број возила на лагер, а за повеќе детали и презентација, посетете го салонот […]

Новиот SSangYong Rexton G4 пристигна во Македонија

Новата генерација на Rexton G4 е вистински знаменосец во палетата на Ssang Yong. Автомобил кој нуди максимална функционалност, удобност, комфор и престиж. Овој луксузен теренец со е вистински знаменосец во понудата на Ssang Yong со одлични, динамични линии, и препознатлива „оф-роуд“ ДНК која потекнува од традицијата на Ssang Yong.