Запознајте го новиот Korando во специјалното DIGITAL издание.

Сега, по промотивна цена од 19.900 евра, опремен со:

  • Дигитален TFT дислеј за возачот
  • LED светла за магла и
  • Ергономски седишта со најпосакуваната кожа/платно комбинација
  • 1.5 GDi Турбо бензински мотор

Акцијата важи за ограничен број возила на лагер, а за повеќе детали и презентација, посетете го салонот на SsangYong во Аутомакедонија во населбата Кисела Вода, побарајте не на 02 3103 130 или поставете ни прашање тука.